Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.06.2017 12:21

Ліцеїстка із Городища зустрілася з Нобелівським лауреатом


Іллюстрація до новини "(зліва направо): Роман Шеремета, Вікторія Остапенко, Надія Жуган, Вернон Сміт"
(зліва направо): Роман Шеремета, Вікторія Остапенко, Надія Жуган, Вернон Сміт
Фото: надане Фондом Випускників України
Вікторія Остапенко, разом зі своєю викладачкою економіки, Надією Жуган, відвідала лекцію Нобелівського лауреата з економіки Вернона Сміта, яка відбулася 2 червня у м. Києві.

Серед ліцеїстів Городищенського економічного ліцею є дуже обдарована дівчина – Вікторія Остапенко. Цього року вона посіла ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки, а також вона мала ІІ-і місця в області з української мови, правознавства і географії та у складі команди зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності. А минулого року Вікторія посіла перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки.

Саме цього року випускники ліцею об'єдналися навколо підтримки свого навчального закладу через всеукраїнську благодійну організацію "Фонд Випускників України". Фонд ставить собі за мету розвивати традицію доброчинної підтримки випускниками українських навчальних закладів та освіти загалом. Випускники можуть підтримувати навчальні заклади не тільки фінансово, але і через сприяння отримання школярами, студентами й викладачами цінного досвіду. Керуючись цими цілями, у співзасновниці "Фонду Випускників України", Надії Варголи, і зародилася ідея спеціального подарунку для Городищенського економічного ліцею.

Вікторія Остапенко, разом зі своєю викладачкою економіки, Надією Жуган, відвідала лекцію Нобелівського лауреата з економіки Вернона Сміта, яка відбулася 2 червня у м. Києві. Поїздку проф. Сміта в Україну організовував один із найуспішніших українських молодих економістів та доброчинець "Фонду Випускників України", Роман Шеремета. Він разом із проф. Смітом провели серію лекцій у провідних університетах України, а також зустрілися із Президентом та урядом України.

Вікторія та пані Надія особисто познайомилася з проф. Верноном Смітом і проф. Романом Шереметою, а також отримала почесну грамоту за їх підписом.

Пані Надія поділилася своїми враженнями від цієї зустрічі: "Є події та люди, які змінюють життя, надихають і мотивують; зустріч та спілкування із якими доводить, що все те, що ти робив до цього, не є марним. Енергія, відданість улюбленій справі, погляди і переконання знаходять своє втілення, проростають вдячністю та бажанням допомагати, вести до успіху інших, бути прикладом для тих, хто сьогодні ще навчається за ліцейними партами. Переконана, що ця зустріч для юних економістів стане стимулом для навчання, індивідуального розвитку, укріпить їх віру в те, що знання і освіта розкривають нові горизонти, а на шляху до здійснення мрії вони мають надійну підтримку через зв’язок поколінь завдячуючи Фонду випускників України!"

Вернон Сміт дуже позитивно відгукнувся про цю зустріч, адже понад усе цінує саме зустрічі зі студентами та молоддю. А Романа Шеремета зазначає: "Такі події є надзвичайно важливими, бо надихають молодь здійснювати їхні мрії, і саме так ми можемо позитивно вплинути на розвиток нашої країни".

За словами Надії Варголи, дуже цінно підтримувати молодь, відкривати їм двері і розширювати горизонти: "Отак, якщо існує зв'язок із випускниками і бажання допомагати один одному, можуть відбуватися екстраординарні події. Ми впевнені, що Вікторія надовго запам'ятає цю поїздку, і для неї це буде гарною мотивацією далі розвивати свій талант в економіці та ставити високі цілі! А для багатьох інших випускників по всій Україні це може бути хорошим прикладом того, як вони можуть підтримати молоде покоління та чому варто об'єднуватися навколо "Фонду Випускників України".

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100