Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
19.05.2017 20:34

У черкаському виші відзначили кращих викладачів-науковців (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У черкаському виші відзначили кращих викладачів-науковців"
У черкаському виші відзначили кращих викладачів-науковців
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Напередодні відзначення Дня науки в Україні, 19 травня, у Черкаському державному технологічному університеті відбулася святково-робоча зустріч із представниками Наукових шкіл ЧДТУ, інформує прес-служба навчального закладу. У рамках заходу кращі працівники університету були нагороджені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами обласного управління освіти і науки та ЧДТУ.

Цього дня, аби привітати науковців ЧДТУ із заслуженим визнанням, до університету завітав начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський.

– Кількість сьогоднішніх нагород яскраво засвідчує високий рівень розвитку університету та високу оцінку його здобутків, – зазначив Валерій Данилевський. – Черкаський державний технологічний університет є одним із провідних вишів не лише регіону, але й України – і ми завжди уважно спостерігаємо за вашим університетом, що активно розвивається і відкриває нові професії, дає нові можливості нашій молоді стати висококваліфікованими фахівцями на ринку праці України. Тож бажаємо вам і надалі залишатися флагманом вищої освіти України та потужним поступом рухатись у майбутнє.

За словами ректора Черкаського державного технологічного університету Олега Григора, нині університет отримує нові можливості для розвитку зокрема і завдяки обласній владі, що активно підтримує починання ВНЗ і намагається допомагати у невпинному русі вперед.

– Ми горді із того, що сьогодні можемо представити цілу плеяду науковців, що є потужним потенціалом для розвитку нашого регіону та України, – зауважив Олег Григор.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100