Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
21.04.2017 15:32

В області відгриміли районні етапи Всеукраїнського Фестивалю ДЮП (ВІДЕО)


Понад місяць в районах області тривали міські та районні етапи Фестивалю Дружин юних пожежних. Такі Фестивалі – це не тільки можливість розкрити безліч своїх творчих здібностей, а ще й вкотре нагадати та навчити правильним діям під час будь-якої надзвичайної події.

Команди-учасники, до складу яких входили учні загальноосвітніх навчальних закладів, демонстрували на сцені свої знання правил безпеки життєдіяльності. Кожна команда намагалася вразити жюрі своїм особливим, нестандартним та творчим підходом.

Безумовно, кожен виступ ДЮПівців запам’ятається всім, хто був присутній у глядацькій залі. І, що найголовніше, кожен учасник, чи глядач, спостерігаючи за тим, як жартівливо та гротескно на сцені представляються різноманітні, доволі, складні життєві ситуації, мали змогу замислитися над правилами безпеки життєдіяльності.

Ця форма незвична і складна, адже передбачає, що учасники можуть жартувати над ситуаціями, де хтось заблукав у лісі, або у втратив від вогню хату, чи знайшов на городі снаряд. Проте, ці жарти непрості, адже сповнені сенсу, який вимальовує основні порушення та похибки, яких допустили учасники цих замальовок.

Замислюючись над побаченим, глядачі краще розуміються на питаннях особистої безпеки, закріплюють знання на випадок виникнення аналогічних ситуацій у власному житті.

І так, в кожному районі, в кожній школі, в кожній команді, – була своя власна історія, – попередження, застереження, повчальна та жартівлива, грайлива та яскрава. Кожен учасник намагався розповісти її так, щоб кожен глядач замислився про правила поводження та дій на випадок, якщо завтра небезпека таки увійде до дитячого життя.

Монастирищенський район та місто Черкаси, в яких 20 квітня, пройшли завершальні районні етапи Всеукраїнського Фестивалю ДЮП, завершили цю сторінку Обласного Фестивалю ДЮП.

Упродовж кількох годин у заповнених залах вирували емоції сповнені чудовими мелодіями, шаленою енергією, неповторними жартами і чарівними посмішками хлопців і дівчат, які намагалися якнайцікавіше представити власну програму. Цього дня команди представляли учасників своїх команд, знайомили глядачів з своїми творчими можливостями від дотепного гумору та пісень, до театральних мініатюр та хореографічних номерів, наповнюючи кожен свій виступ знаннями правил безпеки життєдіяльності.

Як відомо, змагання передбачає визначення переможця. Тож спостерігаючи за тим, як команди-учасники приголомшували своїм артистизмом, оригінальністю, та фізичною згуртованістю, найбільш складне завдання випало на долю суддів, яким доводилось оцінювати ці виступи.

І у Монастирищенському районі, і в Черкасах, переможців вдалось визначити лише за невеликою перевагою у балах. Тож, з перемогою вітали, у Черкасах — команду "Рубікон" із ЗОШ №25, а в Монастирищі – команду Сатанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100