Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
20.03.2017 16:02

"Цифрове перетворення" від Google розпочалося в області


Умань – одне з перших міст Черкащини, що долучилось до реалізації проекту Google-Україна "Цифрове перетворення", що нині втілюється в нашій області. Завдяки цьому уманчани отримали можливості для впровадження у місті низки цікавих ІТ-ініціатив.

Зокрема, тут найперше візьмуться за запуск геоінформаційної web-системи "Інтерактивний реєстр екологічних проблем України". Цей проект реалізовуватиме компанія Google спільно з NGO e-Ecology, громадськими, державними і бізнес партнерами у Черкаській області. Основним завданням такої web-системи є підвищення ефективності взаємодії державних, громадських природоохоронців та громадян, за допомогою сучасних ІТ-інструментів. Водночас вона забезпечить можливість жителям міста і району швидко та зручно вирішувати власні екологічні проблеми.

Крім того, невдовзі в Умані буде також реалізована низка інших цікавих ІТ-проектів, які є складовими частинами кампанії "Цифрове перетворення Черкащини". Так, одним із першочергових кроків в "оцифровуванні" Умані стане створення 3D-турів дендропарком "Софіївка".

Нагадаємо, наприкінці січня наша область у рамках проекту "Цифрове перетворення" почала співпрацювати з компанією Google-Україна. Його основна мета – підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Черкащини за допомогою сучасних інтернет-інструментів, а також розвиток цифрової та інтернет-освіченості саме представників влади, громади, середнього та малого бізнесу. До відома, 28 березня відбудеться семінар для державних службовців, 3 квітня – для представників бізнесу, 4 квітня – для журналістів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100