Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.11.2014 09:01

З нагоди ювілею В. Симоненка в Черкасах виступить хор ім. Верьовки


Представники благодійних організацій повідомили, що хочуть подарувати черкащанам на свято виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Г.Верьовки.

Допомогти області достойно відсвяткувати 80-річчя з дня народження Василя Симоненка хочуть благодійники. Про бажання надати свою підтримку повідомили голові обласної ради представники кількох організацій.

Валентина Коваленко 26 листопада зустрілася із директором Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України, головою ради Черкаського земляцтва "Шевченків край" у м. Києві Борисом Пономаренком, представником земляцтва Павлом Панченком і керівником обласної філії фонду Б.Олійника Анатолієм Волошиним. Під час зустрічі обговорили плани щодо відзначення ювілею Василя Симоненка.

Представники благодійних організацій повідомили, що хочуть подарувати черкащанам на свято виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Г.Верьовки. Також вони забезпечать черкащанам можливість поспілкуватися з відомими українськими письменниками, зокрема, із Борисом Олійником.

Борис Пономаренко також розповів, що їхні організації мають намір долучити до вшанування видатного поета, нашого земляка, і інші області України. За їхнього сприяння на території Київського національного університету ім.Т. Шевченка, де навчався Василь Симоненко, встановлять пам’ятник поету. А його зменшені копії подарують двом школам: на Полтавщині, де навчався Симоненко, і у Черкасах школі №33, яка носить ім’я Василя Симоненка.

Валентина Коваленко подякувала благодійникам за підтримку і, в свою чергу, розповіла про заходи, які планується провести на Черкащині з нагоди 80-річного ювілею поета. Щорічний літературний конкурс "Ну що б, здавалося, слова" присвятять визначній даті і залучать до участі творчу молодь. Будівлю газети "Черкаський край", де розміщений музей В. Симоненка, і де він працював, відреставрують і встановлять там погруддя поета. У обласному драматичному театрі підготують цікаву біографічну виставу. Також планується великим накладом видати збірку поезії Василя Симоненка, яку розповсюдять по бібліотеках і відправлять в АТО. Заплановані заходи і в черкаських закладах освіти.

Як зазначила голова обласної ради, Черкащина радо прийме підтримку і благодійних організацій, і небайдужих громадян щодо організації відзначення 80-річчя Василя Симоненка. Адже вшанувати видатного поета потрібно на найвищому рівні.

Повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ.

Підготував: Ірина МЕЛЬНИК
Джерело: Черкаська обласна рада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100