Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.12.2018 19:17

Черкаські спортивні школи – серед кращих в Україні (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкаські спортивні школи – серед кращих в Україні"
Черкаські спортивні школи – серед кращих в Україні
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Дві спортивні школи Черкащини – "ОСДЮСШОР" ЧОР та дитячо-юнацька спортивна школа №2 ЧМР – потрапили до переліку кращих спортивних шкіл України.

Дипломи та свідоцтва керівникам цих спортивних закладів Черкащини вручив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський у ході прес-конференції.

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву посіла ІІ місце у рейтингу 2017 року серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву другої групи та отримала свідоцтво про надання вищої категорії.

Також диплом Міністерства молоді та спорту України за ІІІ місце в рейтингу 2017 року серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл другої групи отримала комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 ЧМР.

Комунальний заклад "ОСДЮСШОР" ЧОР створена і відкрита у 1968 році. Спортивна школа культивує три види спорту: баскетбол, легка атлетика та футбол. Усього школа налічує 605 вихованців. 385 осіб мають юнацькі, третій та другий розряд, 15 перший розряд, 6 кандидатів в майстри спорту України. 16 осіб входять до складу збірних команд – 1 особа в основному складі, 8 осіб кандидати та 7 у резерві.

– Насамперед хочу подякувати управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за підтримку, адже самотужки досягти таких успіхів було б дуже важко, – зазначив директор КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву" ЧОР Леонід Сіренко. – Легка атлетика важкий вид спорту, він налічує 48 дисциплін, серед яких: біг, стрибки, метання, спортивна ходьба, марафонський біг і інші. Команда області з легкої атлетики досить велика, 25 спортсменів прийматиме участь у чемпіонатах України.

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради створена в 1969 р. У 2012 році стала найкращою спортивною школою України згідно з рейтингом Міністерства молоді та спорту України та кожен рік входить до десятки кращих спортивних шкіл.

У КДЮСШ № 2 працюють відділення з шести видів спорту: відділення велоспорту, відділення стрільби кульової, відділення фехтування, відділення триатлону, відділення стрільби з лука, відділення плавання.

Цього року школа підготувала 2 майстрів спорту України, 4 кандидатів в майстри спорту України, близько 100 спортсменів масових розрядів, в яких займається 449 учнів. З них: на відділенні велосипедного спорту – 31 учень, на відділенні стрільби кульової – 59 учнів, на відділенні стрільби з лука – 45 учнів, на відділенні фехтування – 105 учнів, на відділенні триатлону – 121 учень, на відділенні плавання – 88 учнів.

– Цьогоріч спортсмени КДЮСШ №2 їздили на змагання з плавання, на яких досягли значних результатів, – говорить в. о. директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олексій Куценко. – Гарні результати демонструють спортсмени з велосипедного спорту та триатлону. У майбутньому ми плануємо долучити до тренерської роботи молодих спеціалістів.

Начальник обласного управління молодь спорту Максим Зеленський відзначив високий рівень підготовки спортсменів Черкащини. Це, за його словами, результат проведеної комплексної роботи.

– Наші спортивні школи з року в рік демонструють усе кращі результати на всеукраїнському рівні, – зауважив посадовець. – Приємно, що Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву отримала вищу категорію. Це єдиним в області заклад, який отримав таке свідоцтво від профільного міністерства.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100