Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
04.12.2018 12:34

Днями відбувся фінал шкільної спартакіади Черкас з волейболу (ФОТО, ВІДЕО)

Іллюстрація до новини "Днями відбувся фінал шкільної спартакіади Черкас з волейболу"
Днями відбувся фінал шкільної спартакіади Черкас з волейболу
I місце виборола команда Черкаської загальноосвітньої школи №10/ На II місці – ЗОШ №15, а бронзовим призером стала команда ФІМЛІ.

Наприкінці листопада в рамках Спартакіади школярів міста відбувалися змагання з волейболу серед дівчат.

Команда загальноосвітньої школи №10 впевнено виграла всі сім ігор зональних змагань із рахунком 2:0 у збірних шкіл № 2, 3, 9, 13, 27, 28 та колегіуму "Берегиня".

У фінальній четвірці дівчата перемогли 2:0 команду ФІМЛІ, а в матчі за перше місце проти ЗОШ №15, програвши першу партію 24:26, ефектно виграли другу та третю.

Десята школа сьомий рік поспіль стає переможцем турніру та володарем почесного Кубка.

Здобутий кубок зайняв почесне місце у великій колекції спортивних нагород школи, а діти від Голови Ради школи Рябчича В.М. та директора освітнього закладу Хилька В.І. отримали спеціально виготовлений для них солодкий подарунок.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаський Спорт