Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.11.2018 15:16

Черкаські танцюристи вибороли 230 призових місць на престижних змаганнях


147 вихованців позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі із сучасної хореографії та Чемпіонаті Черкаської області із сучасного танцювального спорту "Танцюючий листопад".

На танцювальний майданчик вийшли діти, які тільки починають свої перші кроки у світі танцю так і танцівники, що вже неодноразово сходили на п’єдестал пошани світових першостей.

644 танцювальні виступи продемонстрували вихованці Народного художнього колективу сучасної хореографії "Вікторія", Народного художнього колективу "Театр танцю "ТАІР", студії сучасного танцю "ALL DANCE" та гуртків "Сучасна хореографія" і "Fitball jamp".

Талановиті діти Центру, у нелегкій та запеклій боротьбі з досвідченими суперниками, завоювали 230 призових місць: 99 перших, 70 других та 61 третіх.

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України із сучасних танцювальних стилів.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100