Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.10.2018 11:53

У Черкасах відбулися легкоатлетичні змагання "Меморіал Середи" (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Черкасах відбулися легкоатлетичні змагання
У Черкасах відбулися легкоатлетичні змагання "Меморіал Середи"
Фото: http://cherkassy-sport.com
У Черкасах на "Центральному стадіоні" за ініціативи адміністрації, профкому та спортклубу Черкаського політехнічного технікуму провели змагання з легкої атлетики "Меморіал М.Л. Середи".

Саме під керівництвом Миколи Леонтійовича команди технікуму з різних видів спорту були неодноразовими переможцями та призерами всесоюзних, республіканських та обласних змагань серед середніх спеціальних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Його внесок у розвиток фізичної культури і спорту в навчальному закладі – неоціненний. За свою наполегливу та сумлінну працю М. Л. Середа отримав звання "Заслужений працівник фізичної культури УРСР", "Відмінник народної освіти УРСР та України", "Суддя Всесоюзної категорії з легкої атлетики", арбітр XXII Олімпійських ігор 1980 року в Москві, Всесвітньої універсіади студентів, спартакіади народів СРСР та був відзначений урядовими нагородами.

Вшанувати пам'ять колеги, товариша та наставника крім студентів і викладачів технікуму зібрались також почесні гості змагань: директор КП "Центральний стадіон" Гончаров Юрій Андрійович, заслужені працівники фізичної культури та спорту Страшевич Василь Борисович, Мовчан Юрій Якович, Мрачковський Юрій Станіславович, майстер спорту, випускниця технікуму Сташкова Надія Дмитрівна, а також начальник Черкаської філії комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Саприкіна Антоніна Володимирівна.

На лінійці призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, солодкими подарункамми, а команда-переможниця – перехідним кубком.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаський Спорт

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100