Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.10.2018 08:38

В області виявлено 258 випадків кору


За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області станом на 5 жовтня виявлено 258 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 21,2.

Хвороба реєструвалась на 19-ти адміністративних територіях, зокрема: Жашківському районі – 52 випадки, Золотоніському районі – 39, м. Черкаси – 36, Городищенському районі – 34, м. Умань – 24, Канівському районі – 14, К.-Шевченківському районі – 10, Тальнівському районі – 9, Лисянському районі – 8,Черкаському районі – 7, Звенигородському та Смілянському районах по 4, Драбівському, Кам’янському, Маньківському та Уманському районах по 3, м. Сміла та Чорнобаївському районах по 2, м. Ватутіне – 1 випадок.

Серед захворілих осіб – 95 дітей віком 0-17 років (47,2 на 100 тис. населення). Найбільш середня питома вага хворих дітей у віковій групі 10-14 років – 31,6%. Друге місце посідає вікова група 5-9 років – 24,2%, третє 1-4 роки – 22,1%, четверте 15-17 років – 13,7%, діти віком від 0 до 1 року – 8,4%.

З числа захворілих на кір дані про щеплення були відсутні у 43,0%, не вакциновані складають 28,7%, дві дози отримали – 23,6%, одну дозу – 4,7%.

Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідситуація контрольована.

Профілактика полягає в підтримці рівня здоров’я в належному стані тане допущення виникнення захворювань.

Фахівці Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" наголошують, що єдиним заходом попередження кору на сьогодні є вакцинація населення.

В Україні застосовується комбінована вакцина для профілактики одразу від трьох хвороб: кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Щеплення проти кору проводиться дітям в 12 місяців. Друге (ревакцинація) – у шестирічному віці. Після вакцинації імунітет гарантований у 75% дітей, після ревакцинації – у 95%.

Дорослі громадяни можуть отримати щеплення у віці до 30 років, якщо вони не хворіли на зазначені інфекції, немає документального підтвердження про проведення такого щеплення раніше.

Це можна зробити в закладах охорони здоров’я за місцем проживання, попередньо придбавши вакцину в аптеці.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100