10.09.2018 16:42

У Черкаському інституті пожежної безпеки нагородили спортсменів (ФОТО)

Іллюстрація до новини "У Черкаському інституті пожежної безпеки нагородили спортсменів"
У Черкаському інституті пожежної безпеки нагородили спортсменів
10 вересня у центрі культури та дозвілля ЧІПБ в. о. начальника інституту Олександр Тищенко нагородив Грамотами та Кубками кращих спортсменів навчального закладу.

31 серпня на території спорткомплексу "Динамо" відбулися традиційні змагання "Козацькі забави", присвячені пам’яті "Почесного динамівця" О. А. Аксьонова, де команда нашого навчального закладу зайняла ІІ місце та Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ "Динамо" України з перетягування канату, де команда ЧІПБ зайняла ІІІ місце.

6 вересня спортсмени інституту стали срібними призерами Чемпіонату ДСНС України з самбо, який відбувся у Харкові.

7 вересня до Дня фізичної культури та спорту в ЧІПБ відбулися змагання за Кубок Черкаської обласної організації ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту за програмою 64-ї Спартакіади зі службово-прикладних та масових видів спорту серед правоохоронних органів та відомств області, на яких команда ЧІПБ здобула ІІ місце.

Також з нагоди Дня фізичної культури і спорту України в інституті відбулися змагання з волейболу серед курсантів 1-го курсу.

Переможцем стала команда факультету цивільного захисту.

Олександр Тищенко наголосив, що фізична підготовка та заняття спортом є основою для професійної підготовки справжніх рятувальників.

Загалом за вагомі спортивні досягнення було нагороджено 16 представників ЧІПБ.