Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.08.2018 08:57

Майстер спорту України з фехтування провів руханку для черкаських дітей (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Майстер спорту України з фехтування провів руханку для черкаських дітей"
Майстер спорту України з фехтування провів руханку для черкаських дітей
Фото: http://noc-ch.ck.ua
Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України "Do like Olympians" відбувся в спеціалізованому спортивно-оздоровчому таборі з фехтування, що проходить на базі відпочинку Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо".

До спортсменів в табір завітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста та спеціаліст відділення Олександр Гнатенко.

У рамках проекту відбулася активна руханка, яку для юних фехтувальників з Одеси, Миколаєва, Києва та Черкас провів майстер спорту України з фехтування, чемпіон Європи, член національної збірної команди України Юрій Нікітін. Під час руханки Юрій продемонстрував дітям загально-розвиваючі та спеціальні вправи, які в подальшому сприятимуть покращенню спортивної майстерності фехтувальників.

Вже протягом 14 років постійно на Черкащині проводять спеціалізовані спортивно-оздоровчі табори з фехтування, в яких беруть участь і спортсмени з інших областей.

"У таборі фехтувальники поєднують активний відпочинок та тренування, а кожен спортсмен працює за індивідуальною програмою та готується до змагань. По завершенню спортивно-оздоровчого табору відразу п’ятеро черкаських фехтувальників від’їжджають на національний навчально-тренувальний збір, що стартує з 17 серпня в Коблеве", – зазначила організатор табору, заслужений тренер України Людмила Шкалікова.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100