Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
19.07.2018 08:06

Черкащанин відіграв весь матч проти французьких однолітків (ВІДЕО)

Черкащанин та захисник київського "Динамо" Віталій Миколенко відіграв весь матч проти французьких однолітків.

Свій перший матч на чемпіонаті Європи юнацька збірна України проводила проти французів. Практично всі в цій грі віддавали перевагу супернику українців. Однак у першому таймі команда Олександра Петракова показала зуби. А будь ефективнішими дії синьо-жовтих у контргрі, усе могло б скластися ще краще.

Рахунок відкрили українці. На 13-й хвилині після розіграшу стандарту Цітаішвілі, хитнувши захисника, пробив у ближній кут. 1:0. За 10 хвилин французи відігралися – влучним пострілом відзначився Гуйтан.

Узагалі перший тайм пройшов з невеликою перевагою збірної Франції, правда, синьо-жовті перевершили свого суперника за кількістю небезпечних моментів.

У другому таймі французи посилили тиск на ворота Кучерука. Міг забивати Маоліда, але з лінії воротарської пробив вище цілі. Українці відповіли небезпечним ударом Булеци. А на 65-й хвилині Супряга змусив сфолити Сарра. Цей фол арбітр оцінив прямою червоною карткою. Стало трохи легше. Уже команда Олександра Петракова почала диктувати супротивнику свої умови. На 83-й хвилині повинен був забивати Цітаішвілі, але переможний гол провів таки Булеца. На 86-й хвилині стрімка контратака завершилася влучним пострілом півзахисника "Динамо" 2:1.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаський Спорт