Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.07.2018 10:38

Канівці стали переможцями Кубку Світу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Канівці стали переможцями Кубку Світу"
Канівці стали переможцями Кубку Світу
Фото: http://kaniv-rada.gov.ua
Протягом 6-8 липня у м. Одеса проходив Кубок Світу з годзю-рю карате та рюкю кобудо, на якому 700 спортсменів з 15-ти країн світу відчайдушно змагалися за омріяну перемогу.

На урочистому відкритті представники різних країн світу гордо крокували, розправивши над головою свої прапори. Українська збірна здобула неоціненний досвід, змагаючись з спортсменами із Азербайджану, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Казахстану, Латвії, Придніпровської Молдовської республіки, Індії, Словаччини, Молдови, Росії, Румунії, Білорусії, Ірану та Японії.

Учасники від 6 до 18+ років мали змогу виступити в таких категоріях: ката годзю-рю; ката ренгокай; ката командне; ката-кобудо; шобу-куміте; шобу командне; ірікумі – дзю; ірікумі-го.

На п'яти татамі розгорнулася справжня запекла боротьба, де кращі з кращих демонстрували неабияку майстерність та індивідуальний характер виступів, притаманний своїй країні.

Українська збірна, до складу якої входять спортсмени з м. Черкас та Черкаської області, в тому числі й з Канева, показали високий рівень підготовки завдяки постійним тренуванням та особливому підходу тренерів: Мельника А.О., Щербини В.Ю., Пітенко С.А., Бараболіна А.С. і Маланчева С.В. Майже кожен виступ спортсмена підіймав його на бажаний п'єдестал пошани.

Під керівництвом тренера Антона Бараболіна м.Канів представляли спортсмени, які показали всю свою майстерність, наполегливість, характер і отримали перемогу в розділі ірікумі-го, а саме:

категорія 8-9 років: Сімонов Олександр 2 місце; Вшивков Сергій – 4 місце;

категорія 14-15 років: Павелко Лев – 2 місце.

У загальній кількості у спортивну скарбничку спортсмени Черкаської області додали 10 золотих, 9 срібних і 4 бронзових медалі.

За результатами змагань золотим призером Кубку Світу стала збірна України, срібним призером – збірна Казахстану; бронзу вибороли спортсмени Азейбарджану.

Батьки й вихованці спортивної секції висловлюють вдячність тренерам – Бараболіну А.С. і Маланчеву С.В. за підготовку спортсменів, а також відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради за підтримку та співпрацю.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Канівська міська рада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100