З
11.06.2018 15:33

Черкаські багатоборці здобули нагороди Чемпіонату України

З 18 по 22 травня у Києві пройшов Чемпіонат України з морського багатоборства.

Серед жінок, та юніорів середньої вікової групи (13-15 років) та чемпіонат України з морського триборства серед юнаків 16-18 років. Змагання проводилися на дистанції 200 м плавання+ 800 м кросу + стрільба із пневматичного пістолету та вітрильні перегони й веслування на 1000 метрів на морських шлюпках Ял-4.

Серед жінок в командному заліку збірна команда Черкаської області у складі: Кошова Фаїна, Кацуба Марія, Зінченко Софія, Батир Вікторія, БадракЄлизавета-посіла І місце, ІІ місце –команда м. Києва, та ІІІ місце команда Київської області.

В особистому заліку чемпіонкою України сталаКошова Фаїна–вихованкаОК ДЮСШ "Спартак" 2 місце-Кацуба Марія (КДЮСШ Черкаської міської ради) 3 місце – Шевцова Ольга (м.Київ).

Юніорська збірна Черкаської області (Скринський Денис, Свірідов Богдан, Юрко Владислав, Мельник Данил, Бородій Владислав) виборола І місце у чемпіонаті України з багатоборства та призерами в особистому заліку стали вихованці КДЮСШ Черкаської міської ради: 1 місце – Юрко Владислав, 2 місце-Скринський Денис, 3 місце – Бородій Владислав

Команда КДЮСШ ЧМР (Круть Максим, Заїка Владислав, Паламарчук Максим, Гіллмор Яків, Асонов Максим) посіла ІІІ місце у цих змаганнях

Серед юніорів 2000-2003 року народження у чемпіонаті України з морського триборства 1 місце-Снесар Денис (КДЮСШ Черкаської міської ради) 2 місце – Новохатько Єгор (ОК ДЮСШ "Спартак"), 3 місце – Божко Даниіл (КДЮСШ Черкаської міської ради).