Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.06.2018 09:33

Відбувся турнір з футболу пам’яті заслуженого тренера України О. Блуда (ФОТО)

Іллюстрація до новини "Відбувся турнір з футболу пам’яті заслуженого тренера України О. Блуда"
Відбувся турнір з футболу пам’яті заслуженого тренера України О. Блуда
Боротьбу за Кубок II відкритого турніру з футболу вели гравці дитячо-юнацьких команди 2007-2008 р.н.

Матчі турніру пам’яті заслуженого тренера України Олександра Блуда серед шести команд відбулися 07-08.06.2018 р. у Черкасах на футбольних майданчиках ФОКу (вул. Ярославська, 5).

Результати ігор: Група "А" "Дніпро-80-1" – ФК "Макс"-КДЮСШ№1 – 0:0 ФК "Макс" -КДЮСШ№1 – "Академія "Черкаський Дніпро"– 2:0 "Академія "Черкаський Дніпро" – "Дніпро-80-1" – 0:1

Група "Б" ФШМ ФК "Явір" – "Чемпіон" – 2:0 "Чемпіон" – FOOTBALL FAMILY CLUB – 0:2 FOOTBALLFAMILYCLUB– ФШМ ФК "Явір" – 1:1 (по пенальті перемігFOOTBALL FAMILY CLUB )

Півфнал – 1 місце група "А" – 2 місце група "Б": ФК "Макс"-КДЮСШ№1 – ФШМ ФК "Явір" – 0:0 (по пенальті переміг ФШМ ФК "Явір") Півфнал – 2 місце група "А" – 1 місце група "Б": "Дніпро-80-1" – FOOTBALL FAMILY CLUB – 0:0 (по пенальті переміг "Дніпро-80-1")

Матч 3-4 місця ФК "Макс"-КДЮСШ№1 – FOOTBALL FAMILY CLUB – 1:0

ФІНАЛ "Дніпро-80-1" – ФШМ ФК "Явір" – 1:0

Кращий воротар турніру – Папст Герман (ФК "Макс"-КДЮСШ№1) Кращий півзахисник турніру – Коротченко Дамір (FOOTBALL FAMILY CLUB) Кращий захисник – Степанець Денис (ФШМ ФК "Явір") Кращий нападник – Науменко Даніїл ("Дніпро-80-1")

Нагородження переможців, призерів і учасників турніру проводили вихованці заслуженого тренера України з футболу Олександра Блуда – Ігор Столовицький, Сергій Усаковський, Євген Тарасенко та директор ДЮСШ "Дніпро-80" Олександр Бойко.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаський Спорт