Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.06.2018 14:16

Інновації та нові технології стають доступнішими для українських аграріїв (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Інновації та нові технології стають доступнішими для українських аграріїв"
Інновації та нові технології стають доступнішими для українських аграріїв
Фото: http://ck-oda.gov.ua
На Черкащині відкрили "Інститут здоров’я рослин". Задумали та втілили науково-корисну ідею зі створення передового вітчизняного Науково-дослідного інституту в ГК "UKRAVIT".

"Інститут здоров’я рослин" – унікальний проект для України. Над найновішими розробками та дослідженнями якості уже готової продукції тут працюють кращі науковці Україна та світу. До їхніх послуг – лабораторна база з надточним обладнанням виробництва Японії, Швейцарії, Німеччини і США. "Інститут" працює у форматі "Green Chemistry" ("зелена хімія"). Він передбачає дбайливе ставлення до природи і максимальне зменшення використання шкідливих компонентів.

– Це – новий стандарт якості для нашої продукції та всього аграрного сектору України, – говорить власник ГК "UKRAVIT" Віталій Ільченко. – Хочемо, щоб аграрії вирощували гарні та якісні врожаї. І, найголовніше, щоб ці врожаї були безпечні для нас, наших дітей. При непрофесійному підході, земля виснажується. І ті чорноземи, якими ми так пишаємося, перетворюються у пісок, на якому може вирости рослина лише завдяки великій кількості добрив. Ми ж хочемо змінити ставлення аграріїв до нашої землі, врожаїв, землеробства загалом.

В "Інституті" аграрії також можуть перевірити якість продукції від постачальника. Тут надають увесь комплекс послуг: від аналізу добрив до насіння рослин. Цьогоріч, додає Віталій Ільченко, планують отримати міжнародну сертифікацію для "Інституту здоров’я рослин". Аби видані ним документи визнавалися в усьому світі.

– Пам’ятаю, як півтора-два роки тому Віталій з піднесенням розповідав про ідею створення такого Інституту, – зауважує заступник очільника області Ярослав Березань, який завітав на офіційне відкриття "Інституту здоров’я рослин". – І з кожним приїздом в "UKRAVIT" бачив зміни, які тут відбуваються з розширення виробництва, втілення задуманого. Вдячний нашим підприємцям за те, що вони роблять для розвитку Черкащини та України в цілому. Радий, що у вас виходить втілювати ті ідеї, які вам цікаві. І це виходить унікально та корисно. Ми можемо експортувати якісний продукт, а не сировину, надавати передові наукові послуги, а не звертатися за цим в європейські інститутції. І до цього треба прагнути.

За два роки в ГК "UKRAVIT" планують відкрити філії "Інституту здоров’я рослин" в усіх регіонах України. Тут проводитимуть первинні досліди, а глибинні аналізи у центральному офісі – у Черкасах. "Інститут" пропонує робочі місця для українських науковців, відкритий до співпраці зі студентами вишів.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100