Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.05.2018 18:28

Кількість хворих на кір в області продовжує зростати


Іллюстрація до новини "Стан захворюваності на кір в Черкаській області"
Стан захворюваності на кір в Черкаській області
Фото: http://www.oblses.ck.ua
За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України", станом на 11.05.2018 року з початку року виявлено 84 випадки кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 6,8.

Хвороба реєструвалась на 14 адміністративних територіях, зокрема в Золотоніському районі – 19 випадків, м.Черкаси та Городищенському районі по 16, Тальнівському районі – 9, К.-Шевченківському – 7, Канівському – 5, Звенигородському, Кам’янському, Лисянському та Черкаському районах по 2, м.Сміла, Драбівському, Маньківському та Чорнобаївському районах по 1.

середня питома вага хворих дітей у віковій групі 0-1 рік та 10-14 років – 23,3%. Друге місце посідає вікова група 5-9 років – 20%, третє діти віком 1 – 4 та 15– 17 років – 16,7%.

З числа захворілих на кір не вакциновані складають 38,1%, дані про щеплення були відсутні у 36,9%, дві дози – 21,4%, одну дозу отримали – 3,6%.

Державною установою "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідситуація контрольована.

Профілактика полягає в підтримці рівня здоров’я в належному стані та не допущення виникнення захворювань.

Фахівці Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" наголошують, що єдиним заходом попередження кору на сьогодні є вакцинація населення.

В Україні застосовується комбінована вакцина для профілактики одразу від трьох хвороб: кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Щеплення проти кору проводиться дітям в 12 місяців. Друге (ревакцинація) – у шестирічному віці. Після вакцинації імунітет гарантований у 75% дітей, після ревакцинації – у 95%.

Дорослі громадяни можуть отримати щеплення у віці до 30 років, якщо вони не хворіли на зазначені інфекції, немає документального підтвердження про проведення такого щеплення раніше. Це можна зробити в закладах охорони здоров’я за місцем проживання, попередньо придбавши вакцину в аптеці.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100