12.05.2018 13:58

"Мавпи"-02 закінчили сезон перемогою і фінішували на сьомій сходинці

Сьогодні в Одесі "Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1" переграли столичний "КСЛІ-Київсбаскет" і завершили сезон на 7 сходинці серед юнаків 2002-го року народження.

Черкащани святкували успіх 54:47.

Гра від самого початку була рівною. Першу чверть черкащани виграли в +1, а на велику перерву юнаки пішли за нічийного рахунку 22:22. Перед останньою десятихвилинкою перевага "Мавп" виросла до 4 очок.

В середині останньої чверті підопічним Володимира Мірошника вдалося наростити перевагу спочатку до +9, а потім і до +11 очок, та в підсумку довести гру до перемоги.

17 очок та 11 підбирань в активі Артура Назаренка, 16 очок приніс Харсун, ще 13 – Криворука.

Сьогодні "Мавпи" реалізували 30% двохочкових та 35% кидків з-за дуги. За останнім компонентом черкащани переграли свого суперника: 6 влучань проти 3.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: БК "Черкаські Мавпи"