Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
24.04.2018 17:59

В Смілянській бібліотеці представили всеукраїнську акцію "Олімпійська книга" (ВІДЕО)


Днями в міській центральній бібліотеці для дітей міста Сміла на Черкащині відбулася всеукраїнська акція "Олімпійська книга" Національного олімпійського комітету України.

З робочим візитом та всеукраїнською акцією "Олімпійська книга"до міської бібліотеки завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, зокрема секретар відділення Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко, та начальник відділу молоді та спорту Смілянської міської ради Наталя Маслюк.

В рамках заходу гості презентували та передали до бібліотеки низку унікальної спеціалізованої олімпійської літератури, з якою зможе ознайомитися вся учнівська молодь міста Сміли.

"Олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху в Україні, а й важливим компонентом гуманітарного виховання, спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров'я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, передовсім підростаючого покоління", – зазначили гості.

В ході робочої зустрічі керівництво бібліотеки міста Сміла та представники відділення домовилися про подальшу тісну співпрацю, спрямовану на залучення учнівської молоді до олімпійської освіти та руху.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100