23.04.2018 18:09

Юні стрілки здобули 5 медалей чемпіонату України (ФОТО)

Іллюстрація до новини "Юні стрілки здобули 5 медалей чемпіонату України"
Юні стрілки здобули 5 медалей чемпіонату України
З новими здобутками повернулася команда Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 з відкритого чемпіонату України ДЮСШ, СДЮШОР, УФ, СК серед спортсменів 1995 р.н. та молодших з кульової стрільби. Змагання відбулися 10-16 квітня у м. Львів.

Ці змагання є традиційними та організовуються раз на рік. Цього року чемпіонат зібрав понад 380 спортсменів із 44 спортивних шкіл, спортивних шкіл олімпійського резерву, УФК та СК. У кожній вправі велася запекла боротьба за призові місця. Черкаські стрілки вибороли 5 медалей.

Першу особисту срібну медаль в особистому заліку здобув Максим Хроненко.Змагаючись зі спортсменами, на 6 років старшими за нього, Максиму у фіналі вправи ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів) вдалося посісти 2 місце серед 68 учасників.

Другим став і Дмитро Омельяненко у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, 60 пострілів лежачи). У вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) він посів4 місце, а Максим Хроненко – 7 місце серед 36 учасників. У вправі ГП-6 Дмитро Омельяненко був 7-им, Ян Водоп’ян – 14-м з 68 учасників.

У командному заліку команда хлопців у складі Дмитра Омельяненка, Максима Хроненка та Яна Водоп’яна посіла 2 місце у вправі МГ-6 (серед 10 команд), 3 місце у вправі МГ-9 (серед 10 команд) та 3 місце у вправі ГП-6 (серед 18 команд). Команда дівчат (Ходирєва О., Муратова А., Боєва Д.) мала більшу конкуренцію – 4 місце у вправі ГП-6 серед 18 команд та два 6-ті місця серед 13 команд у вправах МГ-6 та МГ-9.

За результатами виступу спортсменів команда КДЮСШ № 2 посіла 7 загальнокомандне місце серед 34 спортивних шкіл України, що культивують кульову стрільбу.