Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.04.2018 15:06

У Каневі визначили кращих у спортивному заході "Олімпійське лелеченя"


Днями в місті Канів, що на Черкащині, відбувся міський етап обласного спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". До змагань долучилися учні гімназії ім. Івана Франко, загальноосвітніх шкіл №3, №4 та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Команди змагалися у презентації, що складалася з назви, емблеми, девізу, а також у спортивних естафетах та спортивних іграх. Учні брали участь в активностях із задоволенням, позитивними емоціями та в напруженій боротьбі демонстрували відмінну підготовку і злагодженість командної роботи.

В результаті перше місце міського етапу "Олімпійського лелеченяти" виборола команда Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, яка своєю перемогою здобула право на участь в обласних фінальних змаганнях.

На відкритті змагань учасників привітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста, методист відділу освіти Канівської міської ради Лариса Гнєд, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Валентина Мартинович.

Від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області всім вчителям фізичної культури, що підготували команди до змагань, вручили спеціалізовану літературу та спортивний інвентар, який сприятиме в подальшій організації занять фізичної культури.

Головною метою заходу "Олімпійське лелеченя" є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100