Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.04.2018 20:08

Черкащани поступово укладають декларації з сімейними лікарями


Жителі Черкащини уклали на сьогодні понад 3 тисячі декларацій з сімейними лікарями. Про це сьогодні повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль на селекторній нараді, що відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

– Успіх реформи залежить від якісного та послідовного її упровадження, – зауважив перший заступник голови Черкаської ОДА. – Працюємо над тим, аби створити для громадян, які обирають сімейних лікарів, необхідні для цього умови. Наразі в системі e-Health зареєстровано 23 Центри первинної медико-санітарної допомоги області, й відповідно понад 190 лікарів.

Нагадаємо, цьогоріч із квітня розпочалась національна кампанія з вибору лікаря та підписання декларації з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я.

У ході селекторної наради Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко звернувся до керівництва Міністерства охорони здоров’я та глав обласних державних адміністрацій з вимогою забезпечити ефективне впровадження медичної реформи на всіх рівнях.

Він також наголосив на тому, що пацієнти мають право обирати собі лікарів і отримувати доступні та якісні медичні послуги незалежно від місця реєстрації.

– Є низка сигналів про те, що є порушення прав пацієнтів на вільний вибір лікаря. Ще раз наголошую – вибір лікаря жодним чином не пов’язаний з місцем реєстрації, – сказав Віце-прем’єр.

Павло Розенко повідомив, що в Україні наразі майже 265 тисяч громадян вже обрали свого лікаря: терапевта, педіатра та сімейного лікаря. У системі вже є понад тисяча закладів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100