Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.04.2018 16:16

Всеукраїнський проект #Olympic_LGT_Lab завітав до черкаської школи (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Всеукраїнський проект #Olympic_LGT_Lab завітав до черкаської школи"
Всеукраїнський проект #Olympic_LGT_Lab завітав до черкаської школи
Фото: http://noc-ch.ck.ua
4 квітня учням Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату представили всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #Olympic_LGT_Lab.

З проектом до навчального закладу завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, зокрема секретар відділення Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко та представники олімпійського виду спорту – фехтування на шаблях, а саме: кандидати в майстри спорту, учасники Кубка світу, чемпіонату Європи Олександр Кумпанський та Антон Лифар.

В рамках проекту #Olympic_LGT_Lab учням провели модуль "Чат з чемпіонами та навичками лідерства". В першій частині модулю спортсмени та учні спілкувалися на тему щодо розвитку особистості і самовдосконалення в спорті, про те, як ці риси можна використовувати в повсякденні. З радістю спортсмени розповідали учням про свої досягнення в спорті, історії успіху, спортивну мотивацію до занять спортом. Під час діалогу спортсмени розповіли учням про лідерські якості, які вони здобули в спорті та як їх можна використовувати у повсякденному житті.

"Саме спорт виховує в людині більшість рис характеру людини, а особливо лідерство, адже кожен спортсмен прагне бути непереможним та здобувати нагороди вищого гатунку", – відзначили гості.

В другій частині модулю учнів детально ознайомили з олімпійським видом спорту спорту – фехтуванням. Учням провели майстер-клас, під час якого демонстрували техніку фехтування, спортивну екіперовку, спаринги, а кожен охочий мав можливість спробували себе в ролі фехтувальника.

Також відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області передало для навчального закладу спортивний інвентар та наглядну олімпійську агітацію.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100