Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
21.03.2018 16:17

Очільник області зустрівся з представниками галузі спорту


20 березня в Черкаській ОДА відбулася нарада щодо подальшого розвитку спорту на Черкащині.

Засідання відбулося за участі голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця, заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, начальника управління сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського, голови відділення НОК України в Черкаській області Андрія Більди та представників фізкультурно-спортивних товариств, обласних федерацій з видів спорту.

Під час зустрічі обговорювали нинішні проблеми в спорті та подальшу стратегію розвитку спортивної галузі в області.

"Ми розвиваємо спорт по всій області: будуємо спортивні майданчики, проводимо роботи із реконструкції спортивних комплексів. Поліпшення спортивної інфраструктури є пріоритетом обласної влади. Також відповідне завдання поставлене керівникам районів. У кожному районі мають бути визначені пріоритетні види спорту, де є попит і можливості, – сказав Юрій Ткаченко. – Щоби надалі мобілізувати ресурс на їхній розвиток із бюджетів різних рівнів".

В ході діалогу представники спортивних федерацій мали можливість висловити своє бачення щодо розвитку спорту в області. Як зазначили представники спортивних федерацій, вперше за останні роки відбулася така зустріч із представниками обласної ради, і надалі потрібно частіше зустрічатися в такому колі.

Учасники засідання обговорили найважливіші питання, що турбували представників спортивних федерацій. За результатами зустрічі до наступної наради спільно з федераціями буде напрацьована формула фінансування різних видів спорту, враховуючи їх пріоритетність, адже кожна федерація повинна знати фінансування для якісного планування своєї роботи. Також вивчене питання щодо авансування участі спортсменів у змаганнях.

В свою чергу представники влади звернулися до федерацій з проханням активніше працювати по області, а не зосереджувати всю роботу в обласному центрі.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100