Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.03.2018 10:13

На Черкащині обговорили концепцію розвитку спорту


В Черкаській обласній державній адміністрації відбулася розширена нарада щодо обговорення проблемних питань спортивної галузі регіону та напрацювання низки пропозицій до стратегії розвитку спорту Черкащини.

Заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв запросив до діалогу керівників обласних федерацій з видів спорту. У якості експертів були присутні: Олімпійський чемпіон Андрій Іванович Хіміч та голова відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Андрій Більда.

Під час спілкування спортивні функціонери мали можливість висловити власне бачення нагальних проблем сфери спорту, звернути на них увагу та запропонувати керівництву пропозиції щодо удосконалення роботи в спортивній галузі. Представники спортивної родини у дружній атмосфері відверто, іноді емоційно, обговорили та окреслили напрямки роботи, від яких залежить спортивна результативність регіону.

Головними проблемами, що озвучувалися і над якими в подальшому будуть працювати: питання прозорого розподілу коштів між спортивними федераціями на початку року, можливість отримання грошей на відрядження спортсменів для участі у змаганнях авансом, створення штатної команди резервного спорту і фінансування її діяльності, збільшення кількості та розміру обласних спортивних стипендій тощо. Активно обговорили проблеми в галузі спортивної медицини, травматизму атлетів, їх лікування та відновлення після навантажень. Під час діалогу виникла ідея щодо створення фонду розвитку фізкультури та спорту імені чемпіона Олімпійських ігор Хіміча Андрія Івановича, головною метою якого буде підтримка спортсменів спорту вищих досягнень та фінансування їх підготовки для поїздок за кордон на міжнародні змагання.

"Розвиток спорту на Черкащині – для нас є пріоритетним напрямком діяльності. Ця робота буде і надалі продовжуватися, адже влада активно підтримує всі ініціативи в спорті. Ми разом з вами повинні докладати максимум зусиль для реалізації наших спільних планів, мої двері завжди відчинені. Сподіваюся на дієві пропозиції та корисні спільні проекти.

Я однозначно готовий до співпраці", – зазначив заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100