Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.03.2018 13:22

Вихованці КДЮСШ "Спартак" показали чудові результати з гімнастики спортивної


Іллюстрація до новини "Вихованці КДЮСШ «Спартак» показали чудові результати з гімнастики спортивної"
Вихованці КДЮСШ «Спартак» показали чудові результати з гімнастики спортивної
Фото: http://www.ogp.ck.ua
9 – 11 березня наше місто приймало Чемпіонат області з гімнастики спортивної. Більше сотні спортсменів з Сміли, Новгород-Сіверського та Черкас приїхали показати свою майстерність у даному виді спорту.

ЧЕМПІОНКАМИ стали:

МСУ – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

КМСУ – Харченко Анна – тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

І р.(дов. пр.) 2005 р.н. – Зволяк Катерина – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

І р.(об. пр.) 2006-2007 р.н. – Шевченко Яна – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

ІІ р.( об. пр.) 2008 р.н. – Александрова Анастасія – Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

ІІІ р. 2010 р.н. – Каграманова Каріна – тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна;

І юн. р. 2010 р.н. – Проценко Діана– тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

СРІБНІ нагороди вибороли :

Куць Аніта (МСУ), Філоненко Ніка(КМСУ), Плахотник Юлія (І р., 2005 р.н.), Носкова Каріна (І р., 2006 р.н.), Касяненко Юлія (І р.(об. пр.), 2006 р.н.), Черній Анастасія (ІІ р.(об.пр.), 2008 р.н.), Стрембіцька Єлизавета (ІІІр, 2010р.н.), Сидоренко Катерина (Іюн.р., 2010р.н.).

БРОНЗОВІ нагороди вибороли:

Синьоок Марія (І р., 2006 р.н.), Дуженко Вероніка (ІІ р., 2008 р.н.), Монке Олександра (ІІІ р.,2008 р.н.), Гонтар Вероніка (ІІІ.р., 2010 р.н.), Проценко Яна (Іюн.р., 2011 р.н.).

У фінальних змаганнях на окремих приладах:

АННА ХАРЧЕНКО стала Чемпіонкою у вправі на колоді та вільних вправах, срібну нагороду виборола на опорному стрибку та брусах.

ФІЛОНЕНКО НІКА виборола бронзову нагороду на вільних вправах.

Результати серед юнаків:

СРІБНУ нагороду отримав: Біліченко Миколай (ІІІ р., 2009р.н.).

БРОНЗОВІ нагороди вибороли: Акаєв Артур (ІІ р., 2006 р.н.), Петровський Андрій (ІІІ р., 2009 р.н.).

До змагань гімнасток та гімнастів готували тренери-викладачі з гімнастики спортивної: Бордовська Т.В., Красовська Алла Л., Красовська Анастасія, Блищик В.С., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І., Толмачов А.І. тренери-викладачі з акробатики: Літовкін О.В., Сидоренко Д.А., Черненко Д. О., хореографи : Нечмірьова В.М., Зуєва Т.І.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100