Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.03.2018 19:54

Функціонери спортивної галузі напрацювали пропозиції до стратегії розвитку спорту


На Черкащині працюють над створенням стратегії розвитку спорту. До цього процесу долучається відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. Днями відбулася нарада з цього питання.

Участь у засіданні взяли функціонери спортивної галузі області: голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, директор обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Леонід Сіренко, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Стороженко-Сіренко та відповідальний секретар відділення Іван Урста. Учасники наради обговорили глобальні напрямки, за якими має формуватися стратегія розвитку спорту Черкащини, та окреслили всі нагальні питання в спорті, які так чи інакше мають вплив на спортивну результативність у регіоні. Кожен мав можливість озвучити свою позицію та внести пропозиції до напрацювань стратегії. Зокрема говорили про відкриття та розвиток спортивних баз, дитячих спортивних шкіл, якісне фармакологічне відновлення спортсменів та багато інших напрямків.

За результатами обговорень сформовано пропозиції до стратегії розвитку спорту Черкащини, які нададуть керівництву області для опрацювання та врахування в проекті стратегії.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100