Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.02.2018 17:32

В Умані частково призупинено освітній процес


Відділ освіти Уманської міської ради повідомляє, що у зв’язку зі збільшенням захворювань дітей на гострі респіраторні вірусні інфекції, з необхідністю профілактики їх епідеміологічного розповсюдження у закладах освіти застосовуються попереджувальні заходи.

Відповідно до статті 26 Закону України "Про освіту", частини третьої-п’ятої статті 16 у прикінцевих та перехідних положеннях Закону України "Про освіту", статті 32 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" у разі перевищення 20% рівня захворюваності учнів, з метою недопущення розповсюдження захворюваності серед учасників освітнього процесу педагогічними колективами приймаються рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу, закриття окремих класів та види і форми надолуження програмового матеріалу.

Станом на 15.02.2018 року призупинено освітній процес в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 Уманської міської ради Черкаської області; Уманській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області; в одному класі в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради Черкаської області; в одному класі в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області; у двох класах Уманського навчально – виховного комплексу № 17 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Уманської міської ради Черкаської області.

Цей процес змінний, відділ освіти буде підходити до нього індивідуально, враховуючи епідситуацію. Призупинятися заняття у школах будуть аби уникнути поширення грипу та ГРВІ.

Дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть. У навчальних закладах буде посилено дезінфекційний режим у приміщеннях, забезпечено дотримання нормативних показників температури повітря, проводитиметься регулярне наскрізне провітрювання кімнат, обмежено проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Уманська міська рада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100