Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.02.2018 17:48

Боксери здобули "золото", "срібло" та 9 "бронз" чемпіонату України

У Рівному з 5 до 11 лютого тривав чемпіонат України з боксу серед жінок. Провели його в чотирьох вікових групах: еліта, молодь, юніорки, дівчата. Загалом у змаганнях взяли учать 241 спортсменка у складі 22 команд зі всієї України.

Як повідомляють у відділенні НОК України у Черкаській області, Черкащину на чемпіонаті представляла збірна команда області у складі 19 спортсменок. Вони змагалися в усіх чотирьох вікових групах.

На чемпіонаті черкащанки продемонстрували чудовий результат, адже до медальної скарбнички здобули "золото" чемпіонату, "срібло" та 9 бронзових нагород. "Золото" чемпіонату серед молоді здобула Кароліна Махно. Також звання майстра спорту України виконала Анастасія Ковальчук. У командному заліку черкащанки серед еліти посіли 3 місце з-поміж 18 команд, серед молоді – 8 місце із 18 команд, серед юніорок розділили 13-14 місце серед 18 команд та серед дівчат – 5 місце із 21 команди.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА