14.11.2017 15:15

Кікбоксери Черкащини здобули нагороди чемпіонату світу (ФОТО)

Іллюстрація до новини "Кікбоксери Черкащини здобули нагороди чемпіонату світу"
Кікбоксери Черкащини здобули нагороди чемпіонату світу
4 – 12 листопада в м. Будапешт пройшов Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. Понад 1600 учасників прибуло до Угорщини. Чемпіонат світу зібрав під одним дахом делегації з 61 країни світу – від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії.

У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO-2017 Україна фінішувала 10-ю з 61 країни світу.

На шляху до золотої медалі, Роман Щербатюк (-91кг; К-1) здобув перемогу над бразильцем (3:0) та хорватом (2:1), а у фіналі в напруженій боротьбі з боснійцем (2:1) здобув звання Чемпіона світу!

Іван Ткаченко з рахунком 3:0 завершив золотий матч проти угорця в категорії понад 91 кг у фул-контакті. Напередодні Іван переміг росіянина (2:1) та казаха (3:0).

"Бронзовим" видався виступ у розділі лоу-кік для Альбіни Сокол (-65 кг). Анжела Мовчан в ¼ фіналу нажаль поступилася спортсменці з Угорщини (-48кг; лоу-кік).