Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.11.2017 10:39

У Черкасах в наступному році можуть провести один із чемпіонатів України


Доручити департаменту освіти та гуманітарної політики подати необхідний пакет документів для проведення в наступному році в Черкасах чемпіонату України з шахів. Із такою пропозицією на черговому засіданні сесії, що відбулася 10 листопада, виступив депутат Олександр Згіблов. Його підтримала більшість із присутніх у сесійній залі колег.

За словами міського обранця, Федерація шахів України заявила про наміри розширити географію змагань у 2018 році. У зв’язку з цим проводить тендер серед українських міст для проведення в них 11 шахових чемпіонатів. Документи для участі прийматимуть до 20 листопада.

– У Черкасах при багатопрофільному молодіжному центрі діє шаховий клуб. Наші діти неодноразово брали участь у змаганнях різних рівнів, дехто з них ставали чемпіонами у своїй категорії. Якщо ми бачимо майбутній розвиток нашого обласного центру як міста стратегів та інтелектуальних людей, то пропоную дати доручення департаменту освіти подати необхідний пакет документів для проведення в нас чемпіонату з шахів, – наголосив Олександр Згіблов. – Ми маємо безліч переваг для проведення змагань такого рівня. Це, насамперед, зручна логістика та великий вибір локацій для турніру, де буде зручно і дітям, і їхнім батькам.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100