Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2017 16:19

У Черкаському обласному онкологічному диспансері з'явилося нове обладнання


Якісні зміни в медичних закладах серед першочергових завдань влади. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Тут презентували новопридбане обладнання.

Тепер в арсеналі онкодиспансеру є найсучасніший лапароскопічний комплекс для операційного відділення з комплектом інструментарію. Його придбали коштом обласного й місцевих бюджетів. Це обладнання, за словами фахівців, суттєво покращить якість проведення оперативних втручань.

– Це вкрай необхідне обладнання для лікувальних закладів, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Якщо після звичайної операції ще потрібно, як мінімум, кілька тижнів відновлюватися, то з цим комплексом уже за 3-4 дні пацієнта можна виписувати. Як називають самі лікарі, це – "гуманна хірургія". Ми вже придбали лапароскопічне обладнання в обласну лікарню, в обласну дитячу лікарню, тепер і сюди. Налагодили прямі стосунки з німецьким виробником, без посередників, що дозволило заощаджувати бюджетні кошти. Загалом осучаснення медзакладів, зокрема й інформатизація, – наш незмінний пріоритет. І це надважливо в межах нинішньої медичної реформи.

Також очільник області розповів про прийдешнє відкриття п’яти скринінгових центрів "Здоров’я жінки" на Черкащині. Вони будуть оснащені всім необхідним задля своєчасного виявлення та лікування онкологічних хвороб у жінок.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100