Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2017 13:56

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо фінансування спортивної галузі


Наприкінці року на Черкащині виникла проблема із недостатнім фінансуванням спортивної галузі області.

Зокрема на жовтень-грудень не вистачає коштів на проведення навчально-тренувальних зборів, участь спортсменів у змаганнях, придбання спортивного інвентарю, форми, медикаментів тощо. Причиною став перерозподіл бюджетних призначень Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації на інші потреби. З цього приводу в ОДА провели нараду, участь у якій взяли заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда та провідні тренери нашого регіону.

Представники спортивної спільноти окреслили, на які основні потреби необхідні кошти спортсменам області та звернулися з проханням вишукати можливість у повному обсязі забезпечити фінансування галузі фізичної культури та спорту до кінця поточного року. Адже за нинішніх умов спортсмени Черкащини не можуть якісно готуватися та брати участь у всеукраїнських змаганнях.

В ході конструктивного діалогу учасники зустрічі визначили напрямок подальшої діяльності для якісного фінансування провідних спортсменів та галузі фізичної культури. Костянтин Омаргалієв пообіцяв сприяти вирішенню цього питання, оскільки розвиток спорту – один із пріоритетних напрямків, і дав доручення фінансовому підрозділу підготувати необхідні зміни до бюджету проточного року. Заступник голови ОДА також взяв під особистий контроль забезпечення фінансування спортивного напрямку регіону на наступний рік. Адже кожна гривня, спрямована сьогодні на розвиток галузі спорту, заощаджує в майбутньому десятки гривень, які довелося б витрачати на лікування населення.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100