Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.07.2017 20:20

В Шполянському районі працюватиме пересувний мамограф


За результатами діяльності медичних установ району в першому півріччі 2017 року проблемними є показники, пов'язані з онкологічною захворюваністю.

Зокрема, в 18 випадках вперше виявленого в поточному році раку із 76 діагноз встановлений на пізніх стадіях, тобто практично в кожного четвертого пацієнта. Це стосується як новоутворень внутрішніх органів, так і онкологічних захворювань видимих (візуальних) локалізацій, які не потребують дороговартісного обстеження. Найбільш проблемними локалізаціями стали ротова порожнина (4 випадки) та молочна залоза (2 випадки).

Аналіз занедбаних випадків, який проводиться районною протираковою комісією, показує, що часто причиною занедбаного раку є зволікання пацієнтів звернутися за медичною допомогою, відсутність коштів для подальшого обстеження та лікування.

З метою покращення ситуації, зокрема раннього виявлення раку молочної залози, в Шполянському районі з 17 по 28 липня 2017 року буде працювати пересувний мамограф Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Цільові контингенти для скринінгового обстеження– жінки старші 40 років, які не перебувають на обліку у мамолога. Жінки з встановленим діагнозом потребують постійного спостереження та обстеження в умовах онкологічного диспансеру.

Обстеження буде проводитись згідно графіка за списками, які сформовані сімейними лікарями міста та сільських лікарських дільниць.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Шполянська РДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100