Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.04.2017 13:52

При міськраді створили робочу групу, яка вивчає шляхи реформування ФК "Черкаський Дніпро"


Іллюстрація до новини "Заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць"
Заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць
Фото: прес-служби ГО ФК «Черкаський Дніпро»
– До нас звернулися представники ФК "Черкаський Дніпро", щоб ми допомогли знайти шляхи реформування клубу, – розповів заступник міського голови Черкас, голова робочої групи з вивчення питання щодо можливості створення міського комунального закладу футболу, Ігор Коломоєць. – Робоча група створена 29 березня й тільки но почала працювати.

За словами заступника міського голови, фахівці з робочої групи планують вивчити позитивний досвід функціонування муніципальних футбольних клубів у Миколаєві, Тернополі та Рівному. На напрацювання пропозицій групі відведено два місяці. Вони мають бути готові до 1 червня цього року і, надалі, представлені на розгляд сесії Черкаської міськради.

– Мене, в першу чергу, цікавить де проживатиме і як буде харчуватися команда, який бюджет потрібен на її утримання, – прокоментував Ігор Анатолійович. – Як футбольний вболівальник зі стажем, вважаю, що муніципальний футбольний клуб Першої ліги в Черкасах має бути. І команда U-19 також. Але рішення прийматиму не я особисто, а депутати міськради, і все залежатиме від того, чи готове місто спрямувати бюджетні кошти на утримання футбольної команди.

– Наше головне завдання – зберегти напрацьоване. Адже ми зараз опинилися в ситуації, коли футбольний клуб може взагалі зникнути, – говорить генеральний директор ТОВ "Футбольний клуб "Черкаський Дніпро" Сергій Богуславець. За останні три роки було дуже багато зроблено в напрямку розвитку клубу та професіонального футболу на Черкащині, створення сучасної організаційно-правової та спортивної інфраструктури. Корпорація "Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання "Футбольний клуб "Черкаський Дніпро", спонсори та партнери вклали у розвиток клубу понад 80 мільйонів гривень. Проте, черкаський бізнес та влада не захотіли належним чином підтримати таку ініціативу.

Подивіться – всі наші спонсори і партнери –перебувають поза межами Черкаської області, – продовжує він. – Хоча є, наприклад, таке поняття, як державно-приватне партнерство з розвитку фізкультури та спорту.

Сьогодні, щоб команда майстрів "Черкаський Дніпро" взагалі збереглася на футбольній мапі України, необхідно реформувати структуру корпорації "Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання "Футбольний клуб "Черкаський Дніпро",– переконаний Сергій Сільвестрович.– І, врешті-решт, об’єднати зусилля приватного бізнесу регіону, Черкаської обласної і міської рад, створивши муніципальний ФК "Черкаси" або спільне державно-приватне підприємство "Футбольний клуб "Черкаський Дніпро" у вигляді акціонерного товариства. Корпорація вже не може самотужки фінансувати футбольний клуб, на утримання якого, в середньому, щомісяця йде мінімум 1 300 000 гривень.

Повідомляє прес-служба ГО ФК "Черкаський Дніпро".

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100