Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
22.12.2018 19:11

В області обговорили підвищення мінімальної заробітньої плати (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області обговорили підвищення мінімальної заробітньої плати"
В області обговорили підвищення мінімальної заробітньої плати
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Упродовж 10 місяців нинішнього року в області кількість працівників, котрі одержували заробітну плату, нижчу законодавчо встановленого рівня, зменшилась на 47,7 %.

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

Під його керівництвом відбулось чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Тут про результати роботи поінформували голови районних та місцевих робочих груп, зокрема Сміли, Чорнобаївського району.

Під час засідання фахівець Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області, начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Віталій Таран зазначив про здійснення моніторингу щодо запровадження мінімальної заробітної плати та вжиті заходи протягом 10 місяців на підприємствах та установах області, зокрема в бюджетних установах.

Він повідомив, що за даними звітів страхувальників області за жовтень цього року 4657 застрахованим особам нараховано заробітну плату нижчу мінімальної, що на 47,7 % менше до січня 2018 року та на 11,1 % менше, ніж до грудня 2017 року.

Більшість найманих працівників в області, а це близько 65 %, отримують заробітну плату від 3723,01 грн до 11 169,00 грн. Зростає й загальна кількість застрахованих осіб в області: згідно зі звітами страхувальників за жовтень їх кількість зросла на 18 598 осіб порівняно до січня 2018 року і становить 270 884 особи.

Водночас, як інформують в управлінні Держпраці в області, були проведені перевірки 146 страхувальників. У 109 страхувальників по 2513 застрахованих особах виявлені порушення законодавства про працю.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100