Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.12.2018 11:34

Агентство підтвердило високий рівень соціально-економічного розвитку Черкас


Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу міста Черкаси на рівні uaВВВ з прогнозом "стабільний", а також рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invВВВ+.

Такі рівні рейтингів відображають достатню інвестиційну привабливість та достатню спроможність міста розраховуватися за своїми борговими зобов'язаннями. "Стабільний" прогноз, з найбільш високою часткою ймовірності, передбачає незмінність рейтингу на горизонті 12 місяців.

Підтвердження рейтингів м. Черкаси зумовлено збереженням високого рівня соціально-економічного розвитку міста та бюджетної забезпеченості (у розрахунку на одного жителя); диверсифікацією господарського комплексу за видами економічної діяльності і основними платниками податків та інших обов’язкових платежів, а також поступовим розвитком обслуговуючої, комунальної та соціальної інфраструктури.

Рівні рейтингів підтримуються значенням міста, як регіонального центру, а також зростанням обсягів надходжень до місцевого бюджету майже за всіма основними статтями.

Окрім того, позитивно на рейтинги м. Черкаси впливають низькі показники прямого та помірні показники консолідованого боргового навантаження на дохідну частину бюджету міста.

У той же час, агентство відзначає високу чутливість бюджету міста до валютних ризиків через значний обсяг місцевих гарантій, наданих за кредитами міжнародних фінансових організацій, номінованих в іноземній валюті; необхідність здійснення значних капітальних вкладень у місцеву інфраструктуру у зв’язку з високим рівнем зношеності основних засобів, у тому числі житлового фонду, об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури; збереження складної економічної ситуації в країні і продовження військового конфлікту в окремих регіонах, що негативно впливає на потенціал зростання і платоспроможність платників податків.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100