Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.12.2018 17:38

КП "Уманьтеплокомуненерго" надає роботу людям з інвалідністю


У рамках проведення декади зайнятості для людей з інвалідністю служба зайнятості спільно з соціальними партнерами та роботодавцями, проводить відповідні заходи, а саме: "круглі столи", ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, інформаційно-консультаційні заходи, тематичні семінари, тренінги тощо.

Днями, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Ольга Біленька під час відвідування комунального підприємства "Уманьтеплокомуненерго" поінформувала керівника відділу кадрів Раїсу Кукунову про професійний склад безробітних з числа осіб з інвалідністю, можливості служби зайнятості у підготовці кадрів шляхом професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, нагадала про державну фінансову підтримку підприємствам у разі працевлаштування зазначеної категорії населення.

"Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи – це в котрий раз нагадування всім про обов’язок перед тими громадянами, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Практика показує, що люди з інвалідністю це відмінні фахівці та соціально активні люди.  

У ході таких заходів роботодавці та люди з інвалідністю мають можливість отримати інформацію про послуги служби зайнятості, впроваджені нові сервіси в її роботі, зокрема використання відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, он-лайн співбесід та комунікацій з безробітними через соціальні мережі, електронні кабінети", – прокоментувала заступник начальника відділу.

КП "Уманьтеплокомуненерго" проводить свою діяльність ще з початку 1960-х років, коли було прийнято рішення будівництва ТЕЦ.

Підприємство забезпечує споживачів міста послугами централізованого постачання теплової енергії для потреб опалення.

На цей час на ньому працює більше ніж 160 осіб, 11 з яких – це особи з інвалідністю. Керівник підприємства Володимир Христинець робить все можливе, щоб допомогти таким працівникам подолати труднощі, які заважають їм бути більш впевненими та активними у соціальному житті.

Багато років КП "Уманьтеплокомуненерго" співпрацює з Уманським міським центром зайнятості.

Тільки з початку року внаслідок тісної взаємодії укомплектовано 103 вакансії підприємства, після проходження професійного навчання на замовлення роботодавця працевлаштовано 55 осіб, в тому числі 6 осіб з інвалідністю.

Повідомляє Уманський МЦЗ.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100