Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2018 15:21

До бюджетів області надійшло 2,6 мільйони гривень


За десять місяців державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню 100799 адміністративних послуг. Із них 29410 – платно, за що місцеві бюджети отримали 2 млн 562 тис. грн.

Найбільше коштів, понад 2,3 млн грн, надійшло до бюджетів за надання 26,4 тис. витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку, 113 тис. грн – за державну експертизу землевпорядної документації ( 1952 шт). Також 86,4 тис. грн сплачено за виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру, та понад 35 тис. грн – за надання викопіювань із картографічної основи ДЗК.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 70,8% від усіх послуг. Серед них найбільш затребувані: державна реєстрація земельної ділянки (34906 послуг), видача витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (28140) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами й угіддями (16804).

Відповідно до Закону України "Про адміністративні послуги" з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.

Повідомляє Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100