Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2018 16:37

Внесено зміни до порядку заповнення податкової накладної (ФОТО)


Іллюстрація до новини ""
Фото: Управління у м. Черкасах
Управління у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області доводить, що наказом Міністерства фінансів України від 17 вересня, внесено зміни до наказу від 31 грудня 2015 року "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної" із змінами (далі – Порядок).

Зокрема, згідно змін, внесених Наказом № 763, у податковій накладній (далі – ПН) зазначається податковий номер платника ПДВ відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року № 1588 із змінам та доповненнями.

Рядок ПН "Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта", передбачений для заповнення даних щодо отримувача (покупця), заповнюється у разі постачання товарів/послуг платнику ПДВ та у разі складання ПН відповідно до п. 10 Порядку.

Абзац другий пункту 7 Порядку доповнено словами "у рядках "Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)" та "Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта" зазначаються дані головного підприємства – платника податку".

В абзаці першому пункту 9 Порядку слова "а у рядку "індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)" зазначається індивідуальний податковий номер оператора такої угоди" замінено словами "а у рядках, відведених для заповнення даних отримувача (покупця), зазначаються дані оператора такої угоди".

Наказ № 763 опубліковано у бюлетені "Офіційний вісник України" від 06.11. № 85 і він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, тобто 01 грудня, крім абзацу другого п. 6 та п. 8 Змін до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим Наказом, які набирають чинності з 01 січня 2020 року.

Підготував: Управління у м. Черкасах
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100