Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.10.2018 09:31

Черкаські школи оснащують електронними щоденниками (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкаські школи оснащують електронними щоденниками"
Черкаські школи оснащують електронними щоденниками
Фото: http://chmr.gov.ua
У всіх школах Черкас запроваджують систему електронних щоденників.

Тепер через мобільний додаток або ж sms-повідомлення на телефон батьки зможуть миттєво дізнаватися про успішність своїх дітей та як вони відвідують школу.

Більше того – бачитимуть розклад уроків та домашні завдання. Сьогодні для втілення проекту "Електронна школа" навчальним закладам міста передали близько 1000 планшетів.

Педагогічному колективу Черкаської спеціалізованої школи №18 техніку з уже встановленим програмним забезпеченням вручили заступники міського голови Юрій Ботнар, Ігор Коломоєць та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. У ній нині навчається 1024 учні.

На кожен клас передбачили один планшет. На всіх гаджетах підключений 3G Інтернет. Разом із електронним учитель вестиме й звичайний, паперовий, журнал.

– Наші навчальні заклади стають більш сучасними. Завдяки такій новації батьки завжди будуть у курсі всіх шкільних справ. Як свідчить досвід, використання електронних щоденників дисциплінує й самих учнів, – прокоментував Юрій Ботнар. – Впевнений, що це один із кроків до виховання успішної та конкурентної молоді!

Кожен із батьків зможе слідкувати в системі винятково за своєю дитиною, тоді як вчитель – за всім класом. Директор школи, відповідно, за всіма учнями свого навчального закладу. Профільний департамент матиме доступ до всіх планшетів.

Із такими щоденниками вже мали справу в 12 та 32-ій школах. Як розповів директор департаменту Сергій Воронов, кількість прогулів у них знизилася в сім разів, натомість – зросла активність учнів під час уроків. – Діти розуміють, що зараз батькові чи мамі прийде повідомлення про їх оцінки, тож намагаються бути активнішими на уроках, частіше піднімати руку й загалом краще вчитися, – відзначає він. – Нашому місту ці планшети обійшлися безкоштовно – їх надав інвестор, який постачатиме програмне обладнання. Він наголошує, що програмне забезпечення таких онлайн-щоденників – захищене.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100