Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.10.2018 19:19

На німецький завод у Львівській області потрібні працівники


Днями, фахівцями Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості було організовано ярмарок вакансій для роботодавця, який завітав із Львівської області – Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЕОНІ" -  міжнародного виробника кабельних мереж для автомобілів. У заході взяли участь близько 50 пошукачів роботи.

Представники компанії надали інформацію та продемонстрували відеоматеріал про найдавніше підприємство Німеччини, до концерну якого входить 80 заводів у 32 країнах світу.

Інструктор виробничої бази навчання Леся Пігут ознайомила учасників заходу  з кадровими потребами підприємства: "Підприємство успішно функціонує на українському ринку праці вже 15 років. 

На території Львівської області у місті Стрий працює завод, який одним із перших відкрився саме в Україні і на який зараз конче потрібні монтери кабельного виробництва та оператори технологічних установок.

Головними вимогами до претендентів – є уважність, працьовитість, здатність розрізняти кольори та орієнтація на виконання завдань. У свою чергу компанія гарантує стабільну заробітну плату у розмірі 9 700 грн та офіційне працевлаштування, медичне страхування, пільгове харчування та діючу систему преміювання".

У свою чергу контролер якості продукції та технологічних установок Марта Павлик показала присутнім зразки продукції, а фахівець відділу рекрутингу та опіки Наталія Хом`як роздала презентаційні матеріали та буклети.

Наприкінці заходу фахівці міськрайонної філії – заступник директора-начальник відділу Наталія Дворник, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко та профконсультант Надія Журавльова подякували учасникам ярмарку за участь та запросили роботодавців до подальшої співпраці.            

Повідомляє Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100