Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
25.09.2018 09:16

В області майже завершено ремонт доріг (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області майже завершено ремонт доріг"
В області майже завершено ремонт доріг
Фото: http://new.ck.ukravtodor.gov.ua
На автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в Уманському та Христинівському районах завершуються роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці автодороги км 540+800 – км 543+396 наразі завершуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. По завершенню – розпочнуться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Після чого проводитиметься укріплення узбіччя, влаштування дорожньої розмітки та знаків.

Завершуються ремонтні роботи і на інших ділянках автодороги М-12 км 525+000 – км 531+100 та 513+515 – км 519+415 – тут проводяться роботи із укріплення узбіч та влаштування дорожньої розмітки.

На інших ділянках автодороги М-12 роботи із поточного середнього ремонту вже завершено і ці ділянки готуються до введення в експлуатацію.

Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП "Дорожній контроль якості".

На ділянці 513+600 під час проведення ремонтних робіт влаштовано спеціальний майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу, який в подальшому контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань.

На майже всій протяжності автодороги М-12, від Умані до кордону Вінницької області, де виконувався поточний середній ремонт, завершуються роботи із влаштування штучного автономного освітлення на зупинкових майданчиках.

Цього року на цій автодорозі буде відновлено дорожнє покриття загальною протяжністю 27,7 км, проведено ремонт мосту на ділянці км 530+243 та відкрито проїзд на ділянці км 535+690 по шляхопроводу після проведення його реконструкції під сучасні норми.

Зараз також проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту на ділянці км 543+396 – км 550+833.

Це остання ділянка після ремонту якої в наступному році буде завершено відновлення покриття на автодорозі М-12 від кордону Вінницької області до міста Умань в рамках урядової програми.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway", який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору "GO Highway" у межах Черкаської області складає 37 км.

Повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100