Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
24.09.2018 19:21

Область піднялася в "інвестиційному" рейтингу


Черкащина покращила свої інвестиційні показники.

За результатами 2-го кварталу, область підвищила свою інвестиційну ефективність на чотири позиції дослідження рейтингового агентства "Євро-рейтинг", говорить заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Дослідження проводилися у 22 областях України, окрім Донецького та Луганського регіонів.

Рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

До першої трійки лідерів увійшли Київська, Львівська та Дніпропетровська області. Черкащина – серед твердих "середняків" та нині на 14 сходинці рейтингу.

– Наша область має стійкі інвестиційні позиції, – наголосив посадовець. – Упродовж року ми демонструємо стабільний результат у залученні інвестицій до економіки регіону. Поступово поліпшуємо наші результати. Вже маємо приріст – плюс чотири позиції у рейтингу незалежного агентства.

Така динаміка – одна з найвищих з-поміж областей. Це своєрідна оцінка ефективності нашої діяльності та демонстрація інвестиційної привабливості регіону в цілому. Наш пріоритет – покращення умов для ведення бізнесу на Черкащині. Про це та багато іншого, між тим, говоритимемо 11 жовтня на Черкаському міжнародному економічному форумі.

Мета рейтингу інвестиційної ефективності – визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон. Розрахунок рейтингу проводитися щоквартально.

Розрахункові показники визначаються за період в дванадцять місяців. Відомості про досягнутий соціально-економічний ефект свідчать про ступінь успішності залучення коштів.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100