Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
21.09.2018 17:18

В області продовжують ремонтувати дороги


В Уманському та Христинівському районах на автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка тривають роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці автодороги км 513+515 – км 519+425 наразі проводяться роботи із укріплення узбіччя та його благоустрою.

На цій ділянці (км 513+600) закінчено роботи із влаштування спеціального майданчика для розміщення габаритно-вагового комплексу, який контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань. На ділянці автодороги км 525+000 – км 531+100 проводяться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20).

На ділянці км 540+800 – км 543+396 виконуються роботи з регенерації основи дорожнього одягу за технологією "холодний ресайклінг".

На майже всій протяжності автодороги М-12, від Умані до кордону Вінницької області, де виконувався поточний середній ремонт, проводяться роботи із влаштування штучного автономного освітлення на зупинкових майданчиках.

Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП "Дорожній контроль якості".

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway", який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору "GO Highway" у межах Черкаської області складає 37 км.

Повідомляє прес-служби САД у Черкаській області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100