Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.09.2018 11:03

В області понад 19 тисяч громадян замовили витяг із ДЗК через Інтернет


Від часу запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку до сьогодні на території Черкаської області здійснили on-line замовлення 19073 особи.

Цю послугу заявник здійснює безпосередньо з Публічної кадастрової карти, зазначаючи ЦНАП, у якому забере готовий документ, інформують в ГУ Держгеокадастру області.

Найбільше громадян скористалося електронною послугою в Корсунь-Шевченківському районі – 4418 заявників, Черкаському районі та Черкасах – (3059) і на Городищині (1479).

Також однією з найбільш поширених послуг у сфері земельних відносин є онлайн-замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки. Відомості про НГО потрібні під час здійснення цивільно-правових угод щодо земельних ділянок і прав на них. На Черкащині за допомогою електронного сервісу подано 5560 заяв.

Довідково:

Відповідно до Закону України "Про адміністративні послуги" з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100