Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.09.2018 09:04

Елеватор вартістю понад 145 мільйонів повернуто державі


За позовом прокуратури Черкаської області судом повернуто в державну власність цілісний майновий комплекс Шполянського елеватора вартістю понад 145 млн. грн.

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді апеляційної інстанції щодо відновлення права державної власності на майно Шполянського елеватора вартістю понад 145 млн. грн, незаконно переданого у приватну власність.

Так, Київським апеляційним господарським судом підтримано принципову позицію прокурора на захист державних інтересів і залишено в силі рішення господарського суду Черкаської області, постановлене в травні поточного року за результатами повторного розгляду справи, яким задоволено позов прокуратури Черкаської області щодо скасування незаконно оформленого права приватної власності на спірне нерухоме майно провідним оператором зернового ринку держави.

Прокуратурою Черкащини за виявленим фактом вибуття з державної власності майнового комплексу Шполянського елеватора в судовому порядку підтверджено право державної власності на вказаний об’єкт за державою в особі Кабінету Міністрів України.

Справа розглядалася судами неодноразово, що ускладнило процес повернення нерухомості до державної власності. Після спрямування Вищим господарським судом України справи на новий судовий розгляд прокуратура повторно довела законність своїх вимог в господарському суді Черкаської області. Однак, відповідач, не погодившись з рішенням суду, оскаржив його в апеляційному порядку.

Однак, судом апеляційної інстанції взято до уваги доводи прокуратури та, враховуючи грубі порушення закону й інтересів держави, в задоволенні апеляційної скарги відповідачу відмовлено.

Таким чином, зміна форми власності державного майна визнана незаконною, право державної власності на майновий комплекс вартістю понад 145 млн. грн підтверджено за Кабінетом Міністрів України. На цей час судове рішення вступило у законну силу.

Також зазначимо, що за аналогічними позовами прокуратури Черкащини щодо повернення державі майна елеваторів в двох справах остаточно прийнято рішення суду касаційної інстанції. Поточного року Верховним Судом поставлено остаточну крапку та визнано обґрунтованими доводи прокурора про відновлення права державної власності на майно Христинівського елеватора вартістю майже 4,5 млн. грн і державне майно Уманського елеватора вартістю понад 66,5 млн. грн.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100