Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.09.2018 09:46

Потужне агропромислове підприємство шукає робітників


Про потребу в укомплектуванні одного з найбільших агропромислових підприємств Черкащини і України йшлося під час робочої зустрічі директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з заступником генерального директора ТОВ "Маїс" Олександром Самойленком.

Керівник обласної служби зайнятості наголосив, що за роки тісної співпраці з роботодавцем, а це понад 10 років, служба зайнятості забезпечила роботою на підприємстві 665 колишніх безробітних, з них з початку поточного року – 15 осіб.

"Черкащина завжди була дефіцитною щодо можливості забезпечення постійного працевлаштування пошукачів роботи.

Але завдяки налагодженню тісної співпраці з роботодавцями, проведенню постійної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг легальної зайнятості, кількість роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості збільшилась, зросла і кількість вакансій, поданих до служби зайнятості.

Цього року в обласній  базі вакансій актуальними були понад 26 тис. одиниць, що на 5,5 % більше, ніж у січні-липні 2017 року", – відзначив під час спілкування Григорій Дендемарченко.

Окрему увагу він звернув на тимчасову зайнятість шляхом організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Директор наголосив, що у зв’язку з сезонністю виробництва  на ТОВ "Маїс" постійно є потреба у відповідних працівниках. Тому служба зайнятості зі свого боку сприятиме підбору необхідних кадрів. "Для безробітних громадян участь у таких роботах дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, отримати додатковий дохід.  Крім цього, тимчасові роботи є своєрідним механізмом підбору постійних працівників. Не рідко, саме під час проведення таких робіт, керівники підприємств, оцінивши здібності безробітних, запрошують їх на постійну роботу", – підкреслив Григорій Дендемарченко.

ТОВ "Маїс" вже більше 25 років на аграрному ринку України. За словами Олександра Самойленка підприємство постійно орієнтується на потреби ринку та прагне бути більш динамічним, щоб вчасно рекомендувати і впроваджувати нові технології в сільськогосподарське виробництв – рослинництво і тваринництво.

Провідним напрямком  діяльності компанії є насінництво. Підприємство працює  над власною селекцією саме для того, щоб зробити гібриди максимально ефективними в сучасних природно-кліматичних умовах. Завдяки використанню найсучасніших виробничих потужностей та досвідченим працівникам, продукція компанії завжди має найкращу якість. "Підприємство постійно розширює свої виробничі потужності і створює робочі місця для громадян.

На сьогодні є 15 актуальних вакансій за спеціальностями, на які і запрошуємо на роботу, це – водночас він наголосив, що на підприємстві є також потреба у сезонних робітниках зі збору та сортування яблук.

Під час двостороннього діалогу сторони домовилися про проведення у вересні прес-туру до підприємства із залученням провідних засобів масової інформації.

Повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100