Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.08.2018 14:23

Майже 24 тисячі черкащан отримали роботу


За сприянням у працевлаштуванні у січні-липні цього року до обласної служби зайнятості звернулось майже 19,3 тис. безробітних осіб.

Усього з початку року послугами служби зайнятості користались 37,5 тис. безробітних, що на 7,1% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

У січні – липні 2018 року майже 5,5 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії ОЦЗ про наявність понад 26 тис. вакансій (на 5,5% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року).

Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи. З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали понад 23,9 тис. осіб, що майже на 800 осіб більше ніж у січні – липні минулого року. Слід зазначити, що 42,0% з них були працевлаштовані в перші дні після звернення до центрів зайнятості та філій ОЦЗ, ще до набуття статусу безробітного. За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 6,3 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні, з них 421 особа з інвалідністю, майже 9,9 тис. жінок, понад 8,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 11,4 тис. мешканців сільської місцевості. За направленням центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні – липні п. р. працевлаштовано 62 внутрішньо переміщених осіб та 250 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 39 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, сільське господарство тощо.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини. З початку року 5,2 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 серпня послугами обласної служби зайнятості користувалось 14,6 тис. безробітних, що на 4,9% менше ніж на цю дату торік. З них 11,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у липні 2018 року становив 2361 грн, що на 412 грн більше, ніж у липні 2017 року.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100